Akademia Bezpieczeństwa Biznesu

Idea projektu

Miarą sukcesu firmy jest jej rozwój oraz realizacja celów biznesowych. W rozwijających się organizacjach menadżerowie oraz pracownicy są zajęci realizacją codziennych zadań, gonią za kolejnym celem. Nie mają czasu na nic więcej. Taka sytuacja generuje dla spółki zagrożenia ze strony przestępczości ekonomicznej oraz nieprawidłowości wewnętrznych, będących wynikiem braku atencji, wiedzy i świadomości w zakresie bezpieczeństwa. Konsekwencje dla firmy i jej menadżerów mogą być bardzo dotkliwe w aspekcie zawodowym, biznesowym, finansowym i wizerunkowym.

Wieloletnie doświadczenia pokazują, że najsłabszym ogniwem organizacji w kontekście bezpieczeństwa jest czynnik ludzki. To jemy należy poświęcić najwięcej uwagi – nieustannie podnosić wiedzę i świadomość w obszarze bezpieczeństwa biznesu. Tylko wtedy pracownicy będą w stanie skutecznie identyfikować i przeciwdziałać zagrożeniom zewnętrznym oraz eliminować własne błędy i zaniedbania.

 

Akademia Bezpieczeństwa Biznesu to unikalny projekt szkoleniowy do kadry menadżerskiej oraz pracowników firm. Siedzibą Akademii jest Trójca w Bieszczadach, legendarny ośrodek z czasów PRL o kryptonimie Strefa W2. Z dala o miejskiego zgiełku i zabiegania organizujemy dedykowane warsztaty szkoleniowe z bezpieczeństwa biznesu połączone z zajęciami praktycznymi przygotowanymi przez byłych oficerów formacji specjalnych. Celem projektu jest przygotowanie uczestników na wszelkie wyzwania związane z bezpieczeństwem, z którymi członkowie Zarządów, menadżerowie i pracownicy mogą się spotkać o obecnej rzeczywistości biznesowej oraz życiu prywatnym. Gwarantujemy, że będzie efektywnie, interesująco i dynamicznie.

 

Więcej: www.akademiabezpieczenstwabiznesu.pl

Kontakt

Biuro

ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa
(+48) 730 065 017

Formularz kontaktowy

Secution Sp. z o.o

  • ul. Grzybowska 87
  • 00-844 Warszawa
  • NIP 5272776846

 

Newsletter

Materiały eksperckie będą wysyłane w cyklach miesięcznych. Zapraszamy.