Pomożemy zabezpieczyć twój biznes

Potrafisz działać skutecznie w biznesie - wykorzystujesz szanse.
My wiemy jak na rynku poruszać się po mapie zagrożeń – eliminujemy ryzyko.

Masz wszechstronne wykształcenie. Zdobyłeś bogate doświadczonym menadżerskie. Twoja osoba jest rozpoznawalna na rynku, co stanowi o Twojej wartości. Osiągnięcie obecnej pozycji kosztowało Cię wiele wysiłku, czasu i pieniędzy. Potrafisz działać skutecznie w biznesie - wykorzystujesz szanse. Dzięki temu Twoja firma buduje silną pozycję na rynku. Osiąga dobre wyniki finansowe. Poszukuje nowych wyzwań i kierunków rozwoju.

Niestety kariera i biznes posiadają – jak moneta – swój awers i rewers. Wolisz patrzeć na awers, czyli szanse i mocne strony. O rewersie zapominasz lub nie potrafisz odpowiednio go zinterpretować. Taka sytuacja rodzi komplikacje. Są nimi zagrożenia generowane przez czynniki zewnętrzne lub wewnętrzne o charakterze przestępczym, połączone z niewiedzą lub zaniedbaniem w obszarze bezpieczeństwa biznesu. Jako menadżer wcześniej czy później będziesz miał do czynienia z próbami wyłudzeń, kradzieży czy nadużyć w firmie. Zapewne nie unikniesz problemów związanych z fałszowaniem dokumentów, utratą istotnych informacji, wrogimi działaniami nieuczciwej konkurencji oraz wieloma innymi patologiami rynkowymi.

Dlatego powinieneś być zapobiegliwy i chronić swoje dobra osobiste oraz firmowe. Najlepszą metodą jest stworzenie zawczasu własnej mapy zagrożeń. Pozwoli ona zdiagnozować jakie konkretne niebezpieczeństwa mogą zaistnieć w Twoim środowisku biznesowym. Dysponując taką wiedzą możesz przygotować odpowiednie scenariusze, instrukcje oraz procedury na sytuacje kryzysowe. Pozwoli to na zdecydowane podniesie poziomu bezpieczeństwa – Twojego personalnego oraz biznesowego Twojej firmy.

My wiemy jak na dzisiejszym rynku poruszać się po mapie zagrożeń – eliminujemy ryzyko. Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie jako wyższa kadra zarządzająca w firmach polskich oraz koncernach międzynarodowych. W połączeniu z naszą specjalizacją w zakresie bezpieczeństwa, stworzyliśmy unikalne na rynku kompetencje i zdolności w realizacji skutecznych projektów w zakresie bezpieczeństwa w biznesie. Nie pozwól, aby błąd, zaniedbanie lub brak wiedzy zniszczyły Twój biznes i zrujnowały Twoją karierę.

Secution Sp. z o.o

  • ul. Grzybowska 87
  • 00-844 Warszawa
  • NIP 5272776846

 

Newsletter

Materiały eksperckie będą wysyłane w cyklach miesięcznych. Zapraszamy.